הטיפולים שלנו

כירורגיה

לפני שבכלל נדבר על ניתוח הרמת סינוס, אולי כדאי שנשאל מה הם בכלל סינוסים. ובכן,  מדובר אפוא בחללים בתוך עצמות הפנים. ישנם שני סינוסים מעל הלסת העליונה והנזכרים לעיל מתחברים הם לחלל האף כדרך פתחים צרים משני צדי האף. כעת כשדסקסנו קצת על סינוסים, נחזור לנושא ונשאל מה זה ניתוח הרמת סינוס.

קרא עוד >>

 

שיננית

אסטטיקה

אם בעבר טיפול אורתודנטי היה נפוץ בעיקר בקרב נוער וילדים, אולי עקב הנכונות לשנות את המראה החיצוני (לשים גשר) והזמן בו זה לוקח – כיום ישנם פתרונות בלתי נראים, שלא נאמר שקופים – ליישור השיניים. אכן, מדברים אנו על יישור שיניים שקוף. טכנולוגיות חדשות הביאו לשינוי בתחום אורתודנטי הזה, הן ברמת האיכות והן ברמת העלות ויש שיגידו שהן נפוצות יותר ויותר.

המשך קריאה

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים
בהרדמה מלאה

מה ערכה של הרדמה כללית עבור טיפולי שיניים? ובכן, היכולת לעבור אותם בלי הכרה. מדוע יש בכך ערך? זאת כי הדבר מעלים כליל את ההתמודדות הדרושה – הן ברמה פסיכולוגית והן ברמה פיזיולוגית, למטופלים אשר מעוניינים לעבור טיפול שיניים מסוים. למעשה, הרדמה כללית יכולה לסייע גם לאנשים אשר מפחדים עד מאוד מהחוויה הדנטלית, כדרך כך שהם פשוט יישנו כמלכים בזמן התהליך. כמו גם, לאנשים עם אתגרים בריאותיים שונים ואחרים. כל זאת ועוד, בכתבה הבאה.

המשך קריאה

 

 

טיפול שיניים

מאמרים שיכולים לעניין אותך

צרו קשר
ונחזור אליכם ליעוץ

    * שדות חובה

    לייעוץ עם מומחי היוניק שלנו

    דילוג לתוכן