טיפולים משקמים

ציפוי שיניים

"חייכו, והעולם יחייך לכם בחזרה!" 

בחרנו להתחיל את המאמר שלנו מהפתגם הזה כי חיוך לבן זהו בהחלט מרכיב חשוב בביטחון האישי של כל אחד מאתנו. חיוך לבן וצחור משדר ביטחון, עוזר לנו בפגישות עסקיות או אפילו סתם במפגש חברים. חיוך לבן, זהו בהחלט מפתח להרבה דלתות! היום, בזכות הידע, המכשור המתקדם והטכנולוגיה החדשנית רפואת השיניים האסתטית התקדמה מאוד ואנו יכולים להציע למטופלנו המון פתרונות אסתטיים. ציפוי שיניים – הוא אחד מהם! אז אם אתם מתכננים לעשות ציפוי שיניים – סדרת המאמרים הזאת בשבילכם! נעבור על סוגי הציפויים, ממה הם עשויים, במה כרוך ציפוי שיניים, ממה מורכב המחיר של הציפוי ועוד.

להמשך קריאה>>

שיננית

טיפול שורש

לפני שנדבר על טיפול שורש, נדבר דווקא על עששת. לא הרבה יודעים אך מדובר על זיהומים המיוחס להצטברות חיידקים בחלל הפה, אשר תפקידם לפרק שאריות מזון ועם הזמן יכולים להפריש חומר המיוחס לפגיעה בשן. השלב הראשון מתאר הרס של שכבת האמייל – כלומר, השכבה הקשה אשר עוטפת את השן ומעניקה את הגוון הלבן.

העששת יכולה לפגוע גם בשכבת הדנטין – שכבה צהבהבה וקשה מעט פחות. ניתן כמובן לטפל ולקבל תמיכה בעל עת. באם לא, יש אפשרות שהעששת תתקדם, והמקום שיש לה להתקדם אליו הוא מוך השן. המהווה שכבה רכה ועדינה שיש בה כלי דם ועצבים.

להמשך קריאה>>

טיפולי שיניים

יישור שיניים שקוף

אם בעבר טיפול אורתודנטי היה נפוץ בעיקר בקרב נוער וילדים, אולי עקב הנכונות לשנות את המראה החיצוני (לשים גשר) והזמן בו זה לוקח – כיום ישנם פתרונות בלתי נראים, שלא נאמר שקופים – ליישור השיניים. אכן, מדברים אנו על יישור שיניים שקוף. טכנולוגיות חדשות הביאו לשינוי בתחום אורתודנטי הזה, הן ברמת האיכות והן ברמת העלות ויש שיגידו שהן נפוצות יותר ויותר.

להמשך קריאה>>

טיפול שיניים

צרו קשר
ונחזור אליכם ליעוץ

    * שדות חובה

    לייעוץ עם מומחי היוניק שלנו

    דילוג לתוכן