טיפולי כירורגיה

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת, שפותחה במקור לנוירוכירורגיה, מספקת לרופאי שיניים מספר יתרונות, המסייעים להם להשיג מיקומי שתלים צפויים ובטוחים. למרות היתרונות, מספר רופאי השתלים שבוחרים להשתמש בטכנולוגיה זו נותר נמוך. השתלת שיניים ממוחשבת משתמש בתמונות מסריקת CT קרן החרוט של המטופל על מנת לתכנן במדויק את הטיפול בשתל. השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת לדמיין ולתפעל תמונות של עצם הלסת של המטופל והרקמות שמסביב, מה שמעניק את ההזדמנות לתכנן את הגישה המדויקת ביותר לטיפול. תמונות CT קרן קונוס מציגות בבירור את העצם הזמינה, את עובי הרקמות הרכות, מבנים חיוניים, ואת האנטומיה של השורש והקרבה של שיניים סמוכות.

להמשך קריאה>>

שיננית

הרמת סינוס

לפני שבכלל נדבר על ניתוח הרמת סינוס, אולי כדאי שנשאל מה הם בכלל סינוסים. ובכן, מדובר אפוא בחללים בתוך עצמות הפנים. ישנם שני סינוסים מעל הלסת העליונה והנזכרים לעיל מתחברים הם לחלל האף כדרך פתחים צרים משני צדי האף. כעת כשדסקסנו קצת על סינוסים, נחזור לנושא ונשאל מה זה ניתוח הרמת סינוס.

להמשך קריאה>>

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים
בהרדמה מלאה

מה ערכה של הרדמה כללית עבור טיפולי שיניים? ובכן, היכולת לעבור אותם בלי הכרה. מדוע יש בכך ערך? זאת כי הדבר מעלים כליל את ההתמודדות הדרושה – הן ברמה פסיכולוגית והן ברמה פיזיולוגית, למטופלים אשר מעוניינים לעבור טיפול שיניים מסוים. למעשה, הרדמה כללית יכולה לסייע גם לאנשים אשר מפחדים עד מאוד מהחוויה הדנטלית, כדרך כך שהם פשוט יישנו כמלכים בזמן התהליך. כמו גם, לאנשים עם אתגרים בריאותיים שונים ואחרים. כל זאת ועוד, בכתבה הבאה.

להמשך קריאה>>

טיפול שיניים

אולי זה יעניין אותך

צרו קשר
ונחזור אליכם ליעוץ

    * שדות חובה

    לייעוץ עם מומחי היוניק שלנו

    דילוג לתוכן